Kullanım Koşulları

Bu bölümde, EvdeCozum.com ( Evde Çözüm olarak ta anılabilir ) web sitesinin kullanımı ile ilgili sorumluluklara ait koşullar, feragatnameler ve sınırlamalar yer almaktadır. Bu bölümde ayrıca; diğer bir çok sitenin aksine, ufak boyutlu yazıdan ziyade normal boyutta, okunabilen ve anlaşılabilen bir dil kullanılması tercih edilmesine özen gösterilir.

Çünkü yapmış olduğumuz işin ciddiyetinin farkında olduğumuzu belirtir ve tüm iyi niyetimizin yanında, sorumluluklarınızın da farkında olmanızı temenni ederiz.

1. Bu sitede yer alan tüm metin, grafik, resim, video vb. veriler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır. Burada belirtilen bilgilerin yayınlanması, tıp pratiğini teşkil etmez ve burada bahsedilen tüm tıbbi tavsiye ve öneriler, hekiminizin veya doktorunuzun tavsiyesinin yerini, haliyle almaz. :)

2. Bu sitede yer alan tüm çözüm ve öneriler; açık veya zımni olarak, tarafımızdan herhangi bir garanti verilmeksizin sizlere sağlanmaktadır. Bahsedilmiş olan ilaçlardan ya da yöntemlerden herhangi birini denemek istediğinizde, önce doktorunuza sormanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Bu durumda; burada belirtilen tedavilerin kullanımı, tamamen sizlerin sorumluluğunuzdadır ve sizler, bu siteye girerken bu sorumlulukları kabul etmiş olursunuz.:)

3. Evde Çözüm web sitesinde yer alan ürünler hakkında yapılan bildirimler, herhangi bir yetkili kuruluş tarafından değerlendirilmemiş olabilir. Bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığıyla elde ettiğiniz herhangi bir içeriğe güveniyorsanız, yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Unutmayınız. ;)

4. EvdeCozum.com'un sahipleri, çalışanları veya yazarları, bu siteyi ziyaret ettikten ( okuduktan ) sonra uygulanan herhangi bir tedaviden, prosedürden, yöntemden veya diyet önerilerinden herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Bu nedenle; tavsiyeleri uygulamadan önce doktorunuzla konuşmak, her zaman en iyisi olacaktır. ;)

5. Sahipler, bu web sitesinde bulunan içeriklerin veya bilgilerin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmez. Teknik hatalar, yanlışlıklar ya da yazım hataları olabilir ve bu nedenle sahipler, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmadan içeriği ve bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. Hepimiz insanız! :)

6. Bu siteyi kullanırken; EvdeCozum.com'un sizin veya herhangi bir kimsenin, bu web sitesinin veya içeriğinin, kullanımından veya kötüye kullanımından kaynaklanan ve can kaybı dahil olmak üzere; herhangi bir kişisel yaralanmadan sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Bu sitede belirtilen bilgilerden veya bunlarla ilgili talep ya da eylemlerden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan Evde Çözüm sorumlu değildir.

7. Evde çözüm, içeriklerinde diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu bağlantılar ( linkler ) bilinçlenmeniz ve kullanım rahatlığınız için sunulmuştur. Bu sebeple; EvdeCozum.com web sitesinde yer alan herhangi bir bağlantının, herhangi bir şekilde onaylanması veya ilişkilendirilmesi anlamına gelmez. İçeriklere bağlı üçüncü taraf web sitelerinden sorumlu değiliz ve içerik veya doğruluklarıyla ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktayız. Üçüncü taraf web sitelerini kullanımınız kendi riskinizde olup, bu tür web sitelerinin kullanım koşullarına tabi olmaktasınızdır.

8. Sitede yer alan tüm içerik ve bilgilere ait mülkiyet haklarının yasalarla korunduğunu onaylar ve kabul edersiniz. Bu web sitesinden veya bu web sitesinden elde edilen herhangi bir içerik veya bilgiyi kopyalamamayı, dağıtmamayı, çoğaltmamayı, yayınlamamayı, oluşturmamayı ve Evde Çözüm web sitesinde yayımlanan bu verilerin “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu”na tabi olup, kullanımı için EvdeCozum.com’dan yazılı izin almadan kullanmamayı kabul edersiniz.

9. Bu kullanım koşullarının; EvdeCozum.com sahipleri, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmadan, içeriğini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

10. Bu siteye erişim ve kullanım, yukarıda belirtilen kullanım koşullarına tabidir ve bu siteyi görüntüleyerek, şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlarını kabul etmiyorsanız, bu siteyi görmeyin. :(

Anlayışınız ve bilinçli bir toplum adına; "Kullanım Koşulları"mızı okuduğunuz için teşekkür ederiz!

:)