Evde Çözüm Nedir?

Belki de yanıtlamaya can attığımız en güzel sorulardan biridir; "Evde Çözüm Nedir?". Çünkü; oluşumunun samimiyeti kadar, ulaşabileceklerinin de sınırı olmayan bu soru; teknolojiyle beraber artan bilgi alışverişi ile evlerde uygulanabilecek basit ve pratik çözümler üzerine yoğunlaşan, tatlı ve bir o kadar umut dolu bir uğraşın kaynağıdır da bizler için.

Evde Çözüm olarak; sitemizde yer verdiğimiz ya da vereceğimiz yazılarda sağlığınız söz konusu olduğu için herhangi bir risk almamanıza özen gösteriyor, çözümlerimizin iyi araştırılmış ve sağlık uzmanları tarafından gözden geçirildiğinden emin olduğumuz kaynaklarla beraber paylaşıyoruz.

Samimi olmak gerekirse; Ahmet amcayla Mehmet amcanın ya da Ayşe teyze ile Fatma teyzenin önerilerinden ziyade, ABD Ulusal Tıp Kütüphanesi, Yeni Zelanda Sağlık Bakanlığı, Uluslararası Tıp Araştırmaları Dergisi, Kimyasal ve Farmasötik Araştırma Dergisi, Harvard Üniversitesi, Cambridge Universitesi, Ulusal Artrit ve Kas-iskelet ve Deri Hastalıkları Enstitüsü, Cochrane Kütüphanesi ve daha niceleri gibi hatrı sayılır kaynaklar kullanarak, internette ve hatta televizyon programlarında herhangi bir dayanağı olmadan yayınlanan bilgi kirliğinin önüne geçmek ve sizleri bu konuda daha da bilinçlendirmek istiyor olduğumuzu büyük bir mutlulukla belirtiyoruz!

Çünkü; başınıza gelen ufak problemlerin, bitkisel ya da doğal olan yöntemlerle evinizde kısa sürede çözülmesi sonucu yüzünüzdeki mutluluğu da biliyoruz. :)

Ayrıca; içeriklerde kullandığımız görsellerin çoğu, fotoğrafçıların ya da platformların vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda yayınlanmakta ve aynı zamanda kendilerine olabildiği kadar teşekkür etmekteyiz. :) Bu fotoğraflarda yapmış olduğumuz açıklamalar ise; sizlere sunmuş olduğumuz yararlı bilgileri, görsel hafızanızı kullanarak tekrar hatırlamanız içindir.

Bu güzel bilgileri ve bizleri unutmayın! :)

Sujen'in anısına...